راهنمای ثبت نام

راهنمای ثبت نام در سایت ایران بک استیج

  دانلود فایل راهنما
1- برای ثبت نام ابتدا از طریق یکی از مرورگرهای گوگل کروم، فایرفاکس یا سافاری وارد سایت iranbackstage.com شده و از علامت درب ورود در سمت راست بالای صفحه وارد سامانه کاربری شوید.
در این صفحه روی کلمه ثبت نام کلیک نمایید. در مرحله اول اطلاعات فرم را مطابق آنچه که درج شده وارد نمایید. لطفا در تکمیل اطلاعات دقت لازم را به عمل آورید چرا که تغییر این موارد در ادامه امکان پذیر نیست. 
نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفن و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. برای رمز عبور به دلخواه یک عبارت یا عدد که حداقل 8 کاراکتر داشته باشد انتخاب کنید.
با توجه به نوع فعالیت خود یکی از انواع کاربری های بازیگر، عوامل و تهیه کننده انتخاب شود.
قوانین و مقررات سایت در پایین صفحه برای اطلاع و تایید شما درج شده است. در صورت موافقت با این قوانین با انتخاب گزینه تایید امکان ثبت فرم برای شما فعال می گردد.
دفعات بعد دسترسی به پروفایل از قسمت ورود و درج کد ملی و رمز عبور امکانپذیر خواهد بود.
 
2- فعالسازی ثبت نام در مرحله بعد با درج کد احراز ثبت نام که به شماره موبایل و آدرس ایمیل ثبت شده در مرحله قبل ارسال شده، امکانپذیر است.
 
3- در این مرحله امکان انتخاب بسته های مختلف ثبت نام که هر یک بسته به نوع آن، امکانات متفاوتی را در اختیار هنرمندان عزیز قرار می دهد. بسته های ثبت نام در دو قالب 6 ماهه و 12 ماهه ارائه شده اند.
 
4- در مرحله آخر امکان پرداخت آنلاین پکیج های ثبت نام و یا پرداخت کارت به کارت وجود دارد.

5- اطلاعات شخصی: ضمن عرض تبریک خدمت شما هنرمند گرامی بابت ساخت پنل کاربری در این سایت، خواهشمند است تمام مراحل بعدی را برای فعالسازی اکانت خود و معرفی به پروژه ها کامل نمایید. 
مواردی که در بخش اطلاعات شخصی می بایست تکمیل گردد عبارتند از: نام پدر، شهر محل سکونت، جنسیت، وضعیت تاهل، تاریخ تولد، آخرین وضعیت تحصیلات و رشته تحصیلی
در بنده درباره من خواهشمند است نسبت به معرفی خود در حداکثر 800 کاراکتر اقدام نمایید. 
اسکن روی کارت ملی فرد جهت امور مالیاتی به طور واضح و خوانا ارسال شود.
تصویر پرسنلی، تصویری است که به عنوان عکس پروفایل در بخش هنرمندان نمایش داده خواهد شد. از این رو در انتخاب تصویر دقت لازم را به عمل آورید. تغییر تصویر در بعد نیز امکانپذیر می باشد. حداکثر حجم عکس 2مگابایت می باشد. ضمنا شایان ذکر است عکس انتخابی می بایست در مقیاس مربعی باشد.
تصویر هدر پروفایل که در بالای صفحه کاربری شماست می بایست به صورت افقی بوده و در ابعاد استاندارد 1080*1920 انتخاب شود. 
 
6- مشخصات ظاهری: در بخش مشخصات ظاهری اطلاعاتی که در یک نگاه از شما قابل دستیابی است از قبیل سن حال حاضر، قد، وزن، سایز پا، نوع هیکل، رنگ مو، چشم و پوست ثبت می گردد. 
 
7- اطلاعات تماس: در این بخش مواردی از جمله آدرس پستی، شماره تلفن ثابت و شماره تلفن ضروری از شما دریافت می گردد. لازم به ذکر است این اطلاعات تماس به صورت محرمانه بوده و در سایت در معرض عموم قرار نمی گیرد.
در صورت عضویت در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، یوتیوب، توئیتر و ... امکان در لینک صفحات مربوطه از طریق کلیک بر روی دکمه افزودن امکانپذیر می باشد.

8- مهارت ها: یکی از مواردی باعث جذب درست شما در پروژه ها می شود، مهارت هاست. خواهشمند است در تکمیل توانمندی ها دقت زیادی به کار گرفته شود. در هر بخش توانمندی مد نظر را انتخاب و سطح برخورداری از توانمندی را مشخص نمایید. در صورتی که برای توانمندی مربوطه دوره خاصی گذرانده اید و یا نیاز به توضیحات دیگری پیرامون مهارت وجود دارد در باکس مقابل آن می توانید درج نمایید. 

9- سوابق فعالیت ها: خواهشمند است در بخش سوابق فعالیت تمامی فعالیت های هنرمندان اعم از پروژه سریال های تلویزیونی، نمایش خانگی، فیلم سینمایی و ... را به صورت کامل درج نمایید. رزومه شما در این بخش از مواردی است که در انتخاب بازیگران از طرف عوامل و تهیه‌کنندگان حائز اهمیت است.
 
10- دوره های آموزشی شامل تحصیلات آکادمیک و تمام دوره های آموزشی مرتبط با فعالیت هنرمند می باشد. 
در صورت دارا بودن گواهینامه پایان دوره خواهشمند است نسبت به ارسال گواهینامه نیز اقدام نمایید. 
تکمیل تمام فیلدهای این فرم به جز گواهینامه الزامی است.
 
11- نمونه کار: نمونه کار شامل تصاویر مربوط به هنرمند، اتود با متن هایی که در سایت اعلام شده، نمونه فایل صدا و سایر نمونه کارهای اجرایی می باشد.
تصاویر: مطابق نمونه زیر عکس های خود را با ذکر عنوان تصویر مربوطه بارگذاری نمایید.
ارسال تمامی عکس ها از هنرمندان الزامی است. خواهشمند است تصاویر مربوطه از کیفیت خوبی برخوردار باشند و قوانین سایت نیز در آنها رعایت شده باشد.
حداکثر حجم عکس ها 5 مگابایت می باشد.
 
 
خواهشمند است اتودهایی که متن آنها در سایت در قسمت دانلود درج شده را در قالب یک فایل ویدئو با مشخصات زیر ضبط نموده و در یکی از سایت های اشتراک گذاری همانند آپارات بارگذاری نمایید. برای معرفی اتود خود، درج لینک مربوط به اتود و شماره آن کافیست.
مشخصات ویدئوها:
1- اگر ویدئو با گوشی موبایل ضبط می شود، حتما به صورت افقی نگه داشته شود.
2- حداقل فاصله شخص با دوربین، یک متر باشد. ویدئوی سلفی مورد تایید نیست.
3- زاویه دید شخص به دوربین مستقیم و از روبرو باشد؛ لنز همسطح با چشم های شخص باشد، پایین تر یا بالاتر نباشد.
4- ویدیو را در مکانی ضبط کنید که نور مناسبی داشته باشد و چهره ی شما کاملا پیدا و بدون سایه باشد.
5. ‎ در پایان ویدئو نام خود را به همراه شماره تلفن اعلام نمایید.
 
لطفا متون مشخص شده در سایت را چند بار تمرین کنید و فایل ضبط شده خود را به صورت جداگانه با عنوان متن مربوطه در سایت بارگذاری کنید.
اگر به گویش یا زبان خاصی مسلط هستید، یک فایل صوتی ضبط شده از معرفی خود به گویش یا زبان مربوطه در سایت بارگذاری کنید.
لطفا در محیطی بدون سر و صدای اضافی فایل ها ضبط شوند.
خواهشمند است نسبت به درج هر نوع کار اجرایی که در تصمیم گیری عوامل و تهیه کنندگان برای انتخاب شما در پروژه هایشان تاثیرگذار است در بخش نمونه کار اجرایی اقدام نمایید.
 
در صورتی که هنرمند حائز معرفی نامه از فرد یا سازمان خاصی می باشد و یا تقدیرنامه هایی در حوزه فعالیت هنری‌اش دریافت کرده می تواند در قسمت تاییدیه ها بارگذاری نماید.
 
12- آخرین وضعیت پکیج ثبت نام شما در قسمت وضعیت مالی و عضویت قابل مشاهده است. 
  
13- بعد از ثبت تمامی مدارک بر روی سایت قسمت فراخوان بازیگری فعال می شود. این قسمت اصلی ترین فرایند این سایت را شامل می شود. هنرجویان با مشاهده فراخوان هایی که بر روی سایت درج شده است، امکان ثبت درخواست خود برای فراخوان مورد نظر را دارد که در قسمت درخواست های ارسال شده نمایش داده می شود و آخرین وضعیت تایید یا عدم تایید آن از سوی عوامل و تاییدکننده در سایت قابل مشاهده است. 
یکی از امکانات سایت ارسال درخواست همکاری از طرف عوامل و تهیه کنندگان است که در بخش مورد نظر قابل مشاهده است. عوامل با توجه به پروفایل شما نسبت به انتخاب شما برای پروژه ها اقدام می نماید.
 
14- تمامی افرادی که بر روی سایت ثبت نام کرده اند، می توانند از بخش وضعیت مالی و عضویت/خرید خدمت نسبت به درخواست تمامی خدمات قابل ارائه ایران بک استیج به تعداد دفعات مورد نیاز خود اقدام نمایند. این خدممات عبارتند از:
•    ارزیابی و استعدادیابی افراد
•    اطلاع رسانی زمانی فراخوان های مرتبط با متقاضیان
•    نمایش اطلاعات متقاضی در صفحه اول جستجو
•    مشاوره هنری جهت پذیرش همکاری در پروژه ها
•    مشاوره حقوقی جهت انعقاد قرارداد برای پروژه ها
•    خدمات مدیر برنامه جهت پروژه ها
•    خدمات پروموت کردن
•    و ....
 
 


دانلود فایل pdf