قوانین و مقررات

موجب افتخار و امتنان این مجموعه است که شما هنرمند گرامی بستر سایت ایران بک استیج را برای معرفی خود و فعالیت هایتان انتخاب نموده اید. ضوابط و مقررات زیر با هدف برخورداری از وب سایتی در خور شان جامعه هنری کشور و به منظور تکریم حقوق هر یک از شما هنرمندان گرامی در نظر گرفته شده است از این رو رعایت تمام بندها آن خواهشمند است پیش از ثبت نام نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام فرمائید. با پذیرش این قوانین و عضویت در سایت و فضا‌های مجازی مربوطه، کارشناسان و مدیران ایران بک استیج مسئولیت  ویرایش یا حذف محتوای خارج از ضوابط و تخلفات ذیل را بر عهده خواهند داشت و یا در صورت وقوع تخلف‌های سنگین پروفایل کاربری متخلف مسدود خواهد شد.
قوانین ایران بک استیج الزاما ثابت نبوده و به فراخور الزامات،‌ حقوقی، قانونی، ساختاری و ماهوی تغییر می‌یابد. در صورت بروز تغییرات در قوانین، اطلاعیه‌ای در سایت درج خواهد شد. مشروح قوانین و ضوابط به شرح زیر است:
1.    رعایت کلیه شئونات اخلاقی، پوشش اسلامی و موازین اجتماعی برابر با قوانین جاری و عرف کشور 
2.    رعایت حقوق مادی و معنوی افراد و اقلیت‌های قومی و مذهبی
3.    پرهیز از انتشار صدا، تصویر و فیلم دلخراش و آزار‌دهنده
4.    عدم اهانت‌ به مقامات سیاسی و ایجاد تنش و التهاب سیاسی
5.    عدم تمسخر اقوام و پایگاه‌های فکری و اعقادی افراد در جامعه
6.    لزوم انتشار محتوای صوتی، تصویری و ویدئویی در چهارچوب قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون تجارت الکترونیک و ...
7.    عدم انتشار ویدیوهای خلاف عرف و طرح موضوعاتی که برای ادامه فعالیت سایت ایران بک استیج مشکل ایجاد می‌کند
8.    با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت ایران بک استیج مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مؤلفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.
9.    هر گونه تخلف از قوانین ثبت‌نام سبب می گردد حساب کاربری متخلف قطع بدون هشدار قبلی مسدود‌ ‌شود.
10.    در صورت تخلف از قوانین ذکر شده، سایت ایران بک استیج مختار و مجاز به حذف محتوا بدون اطلاع کاربر می‌باشد. همچنین اگر شخص مذکور سابقه تخلف دیگری در پرونده خود داشته باشد دسترسی او به صورت موقت یا دائمی مسدود خواهد شد.
11.    پس از چند بار گزارش تخلف یا مزاحمت از یک کاربر خاص موجب تذکر مکتوب و در صورت تکرار موجب حذف حساب کاربری وی می‌شود.
12.    صحت و دقت اطلاعات افراد بر روی سایت ایران بک استیج با توجه به لزوم اهمیت اطلاعات در معرفی اشخاص به پروژه ها از سوی کارشناسان و نمایندگان سایت بررسی‌شده و در صورت مشاهده موارد نقض اقدامات لازمه نظیر تعلیق یا حذف حساب کاربری انجام خواهد شد.